Çit Sistemleri
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Çit Sistemleri
Çit Sistemleri

Tel çit özel bir teknikle tellerin hasır şeklinde örülmesi iel oluşur. Galvaniz kaplı ve PVC kaplı oarak üretilebilir. 30x30 mm - 60x60 mm göz aralığında tel çit ürünlerimiz bulunmaktadır.Tek parça halinde 9 metre yüksekliğe kadar üretilebilmektedir.

Panel çit dekoratif, sınır belirleyici, çevre güvenliğini sağlayan bir tel örgü sistemidir. Dekoratif görünümü sayesinde her mekanda kullanılabilen bir tel örgü modelidir. Simetrik bir yapıya sahip olup, doğal olaylara karşı dayanıklı, kolay kullanımlı bir tel çittir.

Çim görünümlü çit, paslanmaz tel üzerine yapılan çim özel olarak PVC malzemeden imal edilmiştir. Destekleyici bir unsurun bulunmadığı bölümlerde panellerle birlikte uygulanırken, destekleyici unsur olarak tel örgü, duvar yüzeyi, direk araları da kullanılabilmektedir. Çim görünümlü çitler yıkanabilme  özeliklerine sahiptir. İstenilen boyut ve ölçülerde, istenilen şekilde montajı yapılabilmektedir. Çim görünümlü çit kullanarak her türlü bina cephesi ve duvarı çim ile kaplayabilirsiniz. Duvar giydirme işlemi duvara monte edilen panellerin üzerinin rulo halinde çim görünümlü çit montajı ile kolayca gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın +90 539 884 56 59